aramıza katılmak ister misiniz?

Patates Kafa ile Franchise

2015 yılında Trabzon’da başlayan ve organik ürünlerle sağlıklı, lezzetli yiyecekler sunma misyonunu benimseyen Patates Kafa, şimdi franchise fırsatlarıyla sizleri de bu lezzetli yolculuğa davet ediyor! Sakarya merkezli ve 7 şubesiyle hızla büyüyen markamız, sürdürülebilir lezzet, sistem ve işletme anlayışını benimseyerek fark yaratıyor.

 

Patates Kafa olarak, hazır ve donmuş gıda kullanımını en aza indirerek, taze ve organik ürünlerle hazırlanan menülerimizle fark yaratıyoruz. Bu yaklaşımımız, müşterilerimiz tarafından büyük beğeni topluyor ve sağlıklı beslenme trendleriyle uyumlu bir iş modeli sunuyoruz.

 

Franchise sistemimiz, küçük ölçekli sermayelerle yüksek ve sürekli kar elde etmeyi hedefleyen girişimciler için ideal. Siz de Patates Kafa ailesine katılarak, kendi işletmenizi kurabilir ve hızla büyüyen bu sektörde yerinizi alabilirsiniz. Sunduğumuz kapsamlı eğitim, sürekli destek ve başarılı iş modelimizle, işletmenizi en verimli şekilde yönetmenize yardımcı olacağız.

 

Farklı bölgelere hizmet verebilme alt yapımızı hızla tamamlıyoruz ve Türkiye’nin dört bir yanında yeni şubeler açmayı hedefliyoruz. Sağlıklı, lezzetli ve organik yiyecekler sunmak isteyen girişimcileri Patates Kafa ailesine bekliyoruz. Siz de bu heyecan verici yolculuğun bir parçası olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin ve kendi Patates Kafa şubenizi açma fırsatını yakalayın!

Başvuru Adımları

pk-franchise-1
pk-franchise-1
1.Adım

Başvuru Formu

Aşağıdaki başvuru formunu lütfen eksiksiz olarak doldurunuz. 

pk-franchise-2
pk-franchise-2
2.Adım

Bizden Haber Bekleyin

Doldurduğunuz başvuru formu vasıtası ile size ulaşacak ve daha detaylı bilgi verebilmek için en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

pk-franchise-3
pk-franchise-3
3.Adım

Sonuç

Olumlu veya olumsuz yanıtımızı sizinle paylaşacağız. Yanıtımızın olumlu olması durumunda daha yapacak çok işimiz var. 🙂

pk-franchise-4
pk-franchise-4
4.Adım

Kolları Sıvayalım

Patates Kafa'nın standartlarını ve diğer tüm detayları sizinle paylaşıyor olacağız. Yapacağımız iş birliği sayesinde herkesin mutlu olacağı bir eko sistem ile tanışacaksınız. 🙂

Başvuru Formu